O Nas

Pomysł, aby stworzyć Tender Skin długo w Nas kiełkował. Trzy kobiety, trzy różne charaktery i trzy zupełnie inne podejścia do pielęgnacji własnego ciała. Chciałyśmy stworzyć wspólną przestrzeń dla wszystkich kobiet i dziewczyn, które chcą świadomie i czule dbać o własne ciało z pełną troską o nasze wspólne dobro jakim jest Natura. Kosmetyki w naszym sklepie testujemy osobiście, zwracamy uwagę na składy oraz filozofię, jaką kierują się wybrane przez nas marki. Zachęcamy, aby praktyki pielęgnacyjne były dla Was przyjemnością. Postulujemy, by każda chwila spędzona w łazience była dla Was rytuałem a nie rutyną. Wybieramy kosmetyki, które czule zaopiekują się Waszą skórą. Sięgając po naturalne i wegańskie produkty dostaniesz to, co najlepsze z Natury jednocześnie mając pewność, że Twój wybór ma realny wpływ na Naszą wspólną przyszłość. Bądźmy dla siebie czułe. Love Skin Tender!

Nasz zespół

Nina

Nina  dba o to, aby w ofercie sklepu pojawiły się tylko sprawdzone i przetestowane wcześniej przez nas produkty. Jako kosmetyczka z 20letnim stażem chętnie doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego kosmetyku. Nina prowadzi na co dzień studio kosmetyczne Cleo Day Spa. Wszelkie pytania dotyczące doboru kosmetyków, ich składu i zastosowania są kierowane bezpośrednio do Niny.

Kontakt do Niny: studio@cleo.net.pl

 

Weronika

Weronika zajmuje się obsługą klientów, dba o identyfikację wizualną sklepu. Na co dzień pracuje jako fotograf, jest weganką i miłośniczką dzikich zwierząt. To ona prowadzi nasze kanały społecznościowe. Wszelkie pytania dotyczące realizacji zamówień, problemów z zamówieniami, współpracy oraz strony wizualnej sklepu są kierowane do Weroniki.

Kasia

Kasia zajmuje się logistyką, sprzedażą, marketingiem oraz techniczną stroną obsługi sklepu tenderskin.pl. Jest fanką naturalnych kosmetyków, od prawie roku weganka. Wszelkie pytania dotyczące technicznej obsługi sklepu zachęcamy kierować bezpośrednio do Kasi. 

 

Kontakt do Kasi i Weroniki: kontakt@tenderskin.pl