KREM DO CERY DOJRZAŁEJ 50ml

119,00 

Ten fantastyczny marcepanowo-migdałowy zapach krem ten zawdzięcza wysokiemu stężeniu oleju  śliwkowego zimnotłoczonego.

Krem ten idealnie nadaje się do cery dojrzałej, problematycznej, skłonnej do łuszczenia się i stanów zapalnych. Działa jako bomba witaminowa z racji bogactwa w NNKT oraz szereg witamin. Po nałożeniu na skórę najlepiej rano i prosto z lodówki już po kilku chwilach poczujesz efekt liftingu, blasku oraz odżywienia skóry.

Olej ze  śliwki– Olej ze śliwki jest bogaty w kwas oleinowy, kwas linolowy, witaminę E, beta-karoten. Jego wspaniałe właściwości nawilżające i doskonała stabilność w połączeniu z bogatym aromatem tworzą ideał dla cery dojrzałej.

Olej z nasion pomidora– Olej z nasion pomidora zimnotłoczony  jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT: linolenowy (omega-3) linolowy (omega-6) oleinowy (omega-9). Olej z nasion pomidora zawiera również antyutleniacze takie jak tokoferole, bogaty jest także w fitosterole i flawonoidy. Nasiona pomidora są źródłem miedzi, żelaza, manganu i cynku. W skład oleju z nasion pomidora wchodzi również likopen. Substancja ta zapobiega starzeniu się skóry, wspomaga ochronę przed promieniowaniem UV.

Skwalan 100% roślinny–  jest substancją aktywną będącą składnikiem ludzkiego sebum (10%). Jego rola w utrzymaniu kondycji ludzkiej skóry jest bardzo znacząca. Skwalan to postać nasycona skwalanu – nienasyconego węglowodoru alifatycznego. Skwalan w naszej ofercie jest pochodzenia roślinnego – oliwy z oliwek

Skwalan posiada właściwości wygładzające, nawilżające, zmiękczające, stabilizuje strukturę lipidów skórnych.

Uwaga!!!!!

Kobiety ciężarne oraz w okresie laktacji nie mogą stosować tego produktu!!!!!